Blog Masonry

SHARE YOUR STORIES WITH ALMA

• All
  • Ogłoszenia

Zarząd Pomorskiego Oddziału Krajowej Izby Kominiarzy składa serdeczne gratulacje starszemu brygardierowi Piotrowi Socha z okazji powołania na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

W związku z zagrożeniem zarażenia się koronawirusem Zarząd Główny Krajowej Izby Kominiarzy rekomenduje zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzegania zasad kontaktów osobistych z klientami i higieny osobistej zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom członków KIK został stworzony prosty formularz do wypełnienia dla wszystkich, którzy chcieliby przedstawić jakiś pomysł usprawniający prace stowarzyszenia.Link do aktywnego formularza on-line. REGULAMIN Wniosek powinien być przedstawiony do konsultacji w swoim oddziale oraz jeśli zachodzi potrzeba również poza nim, może być w formie mailowej, telefonicznej lub na zebraniu. Wniosek składa się […]