Gala wręczenia nagród Płomień roku 2018

W dniu 31 maja 2019r w Nałęczowie odbyła się zorganizowana przez Świat Kominków Gala wręczenia nagród Płomień roku 2018 .

Krajową Izbę Kominiarzy reprezentował prezes Marcin Ziombski wraz z Małżonką Katarzyną.

Wśród nominowanych i nagrodzonych były współpracujące z Krajową Izba Kominiarzy między innymi Firma MK , Darco oraz Poujoulat.

W trakcie Gali dr Rudolf Kania wręczył w imieniu ECA  (European Chimneys Association) dyplom oraz medal Zarządowi OSKP oraz redakcji Świata Kominków w uznaniu zasług promowania nowoczesnych technik kominowych.

Galę poprzedziło IV Forum Producentów i Dystrybutorów zorganizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie „Kominki Polskie”  i Świat Kominków, na którym określono kierunki dziania oraz wybrano nowe władze Stowarzyszenia OSKP. Prezesem został wybrany Piotr Batura.

Stowarzyszenie KOMINY POLSKIE przestawiło członkom OSKP opracowaną wspólnie z Krajową Izbą Kominiarzy zaproszenie do udziału w inicjatywie  „3K” czyli Kocioł+ Komin+ Kominiarz = Ekologia

Pełna lista laureatów tutaj

Zachęcamy do lektury Świata Kominków gdzie prezentowane są najnowocześniejsze trendy i rozwiązania ogrzewania typu kominkowego.

Foto: Jarosław Flak